Centrum ginekologiczno-położnicze Femidea to nowoczesna prywatna klinika ginekologiczna we Wrocławiu, oferująca pacjentkom kompleksową opiekę. Udzielamy porad w zakresie profilaktyki zdrowia intymnego, skutecznej antykoncepcji, prowadzimy ciąże. Nasz zespół tworzą świetnie wykształceni i doświadczeni ginekolodzy oraz ginekolożki, którzy są skupieni na holistycznej opiece dla kobiet na każdym etapie ich życia oraz potrzeb. Postępujemy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, która opiera się o polskie i światowe rekomendacje towarzystw naukowych.

Zdrowie jest najważniejsze - zadbaj o nie i ciesz się dobrym samopoczuciem niezależnie od wieku. Zarejestruj się na wizytę!

 

Ginekologia i położnictwo - w służbie kobietom

Nowoczesna ginekologia i położnictwo to coś znacznie więcej niż prowadzenie ciąży. To dbałość o dobrostan kobiet w każdym wieku, począwszy od okresu dojrzewania, po czas po menopauzie. Dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny, nasi lekarze mają możliwość poprawienia komfortu życia kobiet z różnymi dolegliwościami. Skutecznie leczymy schorzenia układu rozrodczego i rozwiązujemy problemy ginekologiczne.

 

Klinika ginekologii i położnictwa Wrocław - zakres usług

Klinika ginekologii i położnictwa Femidea oferuje kompleksowe usługi medyczne, wśród których znajdują się:

 

Centrum ginekologiczne Wrocław - galeria

Poznaj przestrzeń naszego centrum która została zaprojektowana i stworzona tak, aby pacjentki czuły się komfortowo i profesjonalnie zaopiekowane. Wszystko zostało wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze centrum jest również przystosowane do potrzeb pacjentek z niepełnosprawnościami - chcemy by wszystkie kobiety czuły się u nas dobrze.

Prywatna klinika ginekologiczna Wrocław - nasze atuty

Prywatne kliniki ginekologiczne to wybór coraz większej liczby Polek, które chcą mieć dostęp do nowoczesnej, jak najmniej inwazyjnej medycyny, a jednocześnie zależy im na szybkim dostępie do lekarzy i opiece w komfortowych warunkach. Nasze centrum ginekologiczne wyróżnia się: