SZYBKI KONTAKT: +48 534 613 021
Femidea funpage Femidea Instagram

Joanna Kapelańczyk

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej i fizjoterapii kobiet w ciąży i po porodzie. Jestem również certyfikowanym trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem.


Fizjoterapia i aktywność fizyczna to moja pasja i nieodłączny element życia. W pracy z pacjentem stawiam na holistyczne podejście i zrozumienie swojego ciała. Uzyskałam tytuł specjalisty rehabilitacji okołoporodowej z ramienia Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Specjalizuję się również w fizjoterapii powięziowej.
Ogromną uwagę przykuwam do komfortu pacjentki podczas wizyty - ważna jest dla mnie przyjazna, intymna atmosfera w gabinecie. Podczas wizyty staram się przekazać jak najwiecej wiedzy i zachęcić pacjentki do zmiany swoich codziennych nawyków, gdyż to one odgrywają dużą rolę w osiągnięciu zadowalających wyników rehabilitacji.


Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz treningu siłowym. Na sali treningowej pracuję z kobietami w okresie okołoporodowym, osobami z problemami bólowymi spowodowanymi m.in. pracą siedzącą, początkującymi, którzy chcą się nauczyć poprawnie ćwiczyć oraz osobami, które chcą poprawić technikę wykonywania ćwiczeń.

Aby jeszcze lepiej pomagać swoim pacjentkom nieustannie szkolę się na wielu szkoleniach z tematyki uroginekologicznej, fizjoterapeutycznej oraz ruchowej.