SZYBKI KONTAKT: +48 534 613 021
Femidea funpage Femidea Instagram
Zakres usług

Poznaj bogaty zakres usług medycznych

Oferujemy kompleksowe prowadzenie ciąży w oparciu o najnowsze rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, jak również międzynarodowych towarzystw naukowych. Opieką otaczamy pacjentki w ciążach fizjologicznych oraz w ciążach powikłanych.

Prowadzenie ciąży Wrocław

Prowadzenie ciąży Wrocław

Oferujemy kompleksowe prowadzenie ciąży w oparciu o najnowsze rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, jak również międzynarodowych towarzystw naukowych. Opieką otaczamy pacjentki w ciążach fizjologicznych oraz w ciążach powikłanych - obarczonych ryzykiem poronienia bądź przedwczesnego porodu.

W naszym Centrum można wykonać wszystkie niezbędne badania na poszczególnych etapach ciąży. Przeprowadzamy badania ultrasonograficzne oraz kardiotokograficzne (KTG). Na miejscu wykonujemy także badania laboratoryjne oraz dodatkowe badania prenatalne (NIFTY PRO/PANORAMA/VERAGENE). Wyróżnia nas profesjonalizm, zaangażowanie, empatyczne indywidualne podejście oraz najwyższej jakości sprzęt USG.

Ciąża to wyjątkowy czas, w którym warto mieć godnego zaufania przewodnika, by mieć świadomość poszczególnych procesów. Oddaj się w ręce specjalistów, by zapewnić sobie i dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

Prowadzenie ciąży - jak wygląda?

Ciąża jest niezwykłym stanem, który wiąże się z szeregiem emocji i pytań. Internet nie da na nie rzetelnej odpowiedzi, dlatego każda ciężarna powinna mieć przy sobie godnego zaufania specjalistę, który przeprowadzi ją przez cały okres i rzetelnie oraz wyczerpująco wszystko wyjaśni. Kiedy wybrać lekarza prowadzącego ciąże? Najlepiej w momencie, gdy ciężarna uświadomi sobie swój stan. Zapraszamy wówczas do Femidea. W naszym Centrum we Wrocławiu pracują najwyższej jakości specjaliści, dla których położnictwo i prowadzenie ciąży to nie tylko praca, ale prawdziwa pasja. Oto, jak wygląda prowadzenie ciąży:

 1. Podczas pierwszej wizyty zakładana i wydawana jest karta ciąży, wykonywane są badania kontrolne, w czasie których lekarz ocenia stan pacjentki i płodu. Zlecane jest przeprowadzenie szeregu testów laboratoryjnych. Wszystkie niezbędne badania można wykonać w naszej placówce.
 2. Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo, zaleca się, by do 32 tygodnia, pacjentka odbywała wizytę kontrolną co 3-4tygodnie. W III trymestrze częstość wizyt ustala się indywidualnie, w zależności od potrzeb co 2-3tygodnie.

W czasie poszczególnych wizyt lekarz prowadzący zleca i wykonuje niezbędne badania, począwszy od USG, poprzez cytologię i badania z krwi.

Ciąża Wrocław - zakres usług

Kompleksowe prowadzenie ciąży we Wrocławskiej klinice Femidea obejmuje:

 • prowadzenie ciąży fizjologicznej
 • konsultacje i prowadzenie ciąż powikłanych m.in. cukrzycą ciążową, cukrzycą przedciążową,
  nadciśnieniem tętniczym, hipotrofią płodu i wieloma innymi
 • prowadzenie ciąż mnogich
 • nadzór nad rozwojem płodu
 • ultrasonograficzne badania prenatalne
 • laboratoryjne badania prenatalne – ffDNA – NIFTY/VERAGENE/PANORAMA oraz test podwójny –
  PAPPa i beta-HCG
 • monitorowanie KTG z analizą komputerową zapisu.

Dajemy kobietom coś więcej niż tylko badania. Każdy lekarz prowadzący ciążę oraz położna są po to, by zapewnić bezpieczeństwo, intymność i komfort naszym pacjentkom we wszystkich chwilach.

Położna w ciąży - od kiedy?

Opieka położnej jest niezastąpiona w trakcie porodu i już po przyjściu maluszka na świat. Warto jednak wiedzieć, że położna może wydatnie pomóc przyszłej mamie jeszcze zanim dziecko się urodzi. Po 21. tygodniu ciąży warto spotkać się z położną, by otrzymać odpowiednią edukację by stworzyć plan opieki przedporodowej, przygotować do porodu, karmienia piersią oraz połogu.

W Femidea zachęcamy pacjentki do odbycia 8 spotkań z położną, podczas których przyszłe mamy otrzymują wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania związane z fizjologią, ciążą, porodem, połogiem oraz opieką nad noworodkiem. Nasz zespół Położnych prowadzi zajęcia w kameralnych grupach w ramach szkoły rodzenia, a także na spotkaniach indywidualnych.

Prowadzenie ciąży Wrocław

Prowadzenie ciąży Wrocław - cennik

Stawiamy na transparentność, dlatego na naszej stronie można znaleźć szczegółowy cennik prowadzenia ciąży w naszym Centrum. Prywatna opieka medyczna w czasie ciąży to szereg bezcennych korzyści. Działamy na najwyższej jakości sprzęcie wszystkie badania można wykonać w jednym miejscu i czasie, a ciężarne mają komfort krótkiego okresu oczekiwania na badania wykonywanego o ustalonej godzinie, w estetycznie i komfortowo urządzonym gabinecie. Ponadto, na życzenie umożliwiamy wykonywanie pamiątkowych zdjęć i nagrań.

Lekarz prowadzący ciąże Wrocław - dlaczego my?

Oprócz zespołu wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, nasza placówka ma atuty, które może zapewnić wyłącznie prywatna opieka medyczna. To możliwość umawiania wizyt poza standardowymi godzinami, bezpośredni kontakt z lekarzem prowadzącym ciążę, kompleksowość, czyli możliwość uzyskania pełnej opieki w jednym miejscu. Ponadto, specjalnie dla naszych pacjentek przygotowaliśmy podręczną kartę ciąży oraz materiały edukacyjne, które usprawniają kontrole w przypadku pojawienia się powikłań takich, jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Starając się nieustannie szkolić i podnosić kwalifikacje, nie zapominamy o tworzeniu bezpiecznej i komfortowej atmosfery. Stawiamy na empatyczne i holistyczne podejście do każdej pacjentki.

Femidea - tutaj znajdziesz swojego zaufanego lekarza na czas ciąży! Pozwól się nam zaopiekować Tobą i dzieckiem. Odwiedź nas na ul. A. Słonimskiego 26/u02 (Wrocław Śródmieście).

Badania prenatalne Wrocław

Badania prenatalne Wrocław

Specjalnością Centrum ginekologiczno-położniczego Femidea z Wrocławia jest nowoczesna diagnostyka prenatalna. W naszej placówce nieinwazyjne badania prenatalne wykonywane są przez certyfikowanych specjalistów w oparciu o zalecenia FMF (Fetal Medicine Foundation) ISUOG (Międzynarodowe Towarzystwo Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii) oraz PTGiP (Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników). Badania wykonywane są na najwyższej klasy aparatach USG, a dokumentacja obrazowa z okresu ciąży - całościowo analizowana, co jest szczególnie przydatne do wnikliwej oceny prawidłowego rozwoju płodu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a na badania zapraszamy, zarówno Panie prowadzące ciążę w naszej klinice, jak i poza naszą kliniką. Dogodna lokalizacja w centrum miasta (Wrocław Śródmieście) daje możliwość wygodnego dojazdu do nas osobom z Wrocławia i okolic. Umów się na badanie - zarejestruj się online lub telefonicznie.

Diagnostyka prenatalna - co warto wiedzieć?

Diagnostyka prenatalna obejmuje różnego rodzaju testy wykonywane w czasie ciąży. Celem badań prenatalnych jest wykrycie ryzyka wad genetycznych i wrodzonych płodu oraz niektórych chorób. Wykluczenie bądź stwierdzenie wad płodu umożliwia podjęcie leczenia.

Wyróżnia się:

 • nieinwazyjne metody diagnostyki prenatalnej
 • inwazyjne metody diagnostyki prenatalnej.

Od rodzaju badania zależy, jak one wyglądają. Część badań wykonuje się z krwi ciężarnej oraz są przeprowadzane przy wykorzystaniu sondy ultrasonograficznej (USG prenatalne) i są to badania nieinwazyjne. Natomiast część testów wymaga ingerencji w środowisko płodu i są to badania inwazyjne - wymagające pobrania np płynu owodniowego.
Badania prenatalne wykonywane w naszej placówce dotyczą nieinwazyjnych metod diagnostyki.

USG prenatalne Wrocław - zakres usług

W naszym Centrum wykonujemy badania prenatalne USG ciąż pojedynczych oraz ciąż mnogich obejmujące:

 • USG I trymestru z uwzględnieniem testu podwójnego wg FMF oraz oceną ryzyka preeklampsji w w 11. - 13. tygodniu ciąży
 • USG II trymestru w 18. - 22. tygodniu ciąży
 • USG III trymestru między 28. a 32. tygodniem ciąży
 • USG z oceną zaburzeń wzrastania wewnątrzmacicznego
 • USG dopplerowskie (w określonych nieprawidłowościach ciąży, np konflikt serologiczny, diagnostyka
  niedokrwistości płodu, podejrzenie niewydolności łożyska, itd)
 • USG 3D/4D

Oprócz USG, dodatkowo wykonujemy następujące nieinwazyjne badania prenatalne:

 • Test NIFTY-pro
 • Test PAPP-A
 • Test Veracity
 • Test Veragene
 • Test zintegrowany
 • Test Sanco Rh
 • Badanie sFLT-1/PLGF oceniające ryzyko preeklampsji

Badania prenatalne i diganostyka Wrocław

Badania prenatalne Wrocław - cena

Badania prenatalne w Centrum Femidea nie są objęte refundacją NFZ. Jeżeli chcesz poznać koszt badań prenatalnych w naszej klinice i dowiedzieć się, ile kosztuje USG w 1, 2 lub 3 trymestrze ciąży, zapraszamy do zapoznania się z zakładką cennik. Cena dla pacjentek prowadzących ciążę w Femidea jest niższa niż dla pozostałych ciężarnych, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z kompleksowej opieki w naszej placówce.

Badania prenatalne Wrocław - gdzie wykonać? Centrum Femidea

Zapraszamy ciężarne na prenatalne USG wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie USG Voluson S10 Expert przez najwyższej klasy specjalistów. Na badania prenatalne w naszej placówce nie jest wymagane skierowanie, a jedynie trzeba wcześniej umówić termin badania. Zapewniamy komfortowe warunki, bezpieczeństwo oraz przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Umów się na badanie, by pozbyć się niepokoju o stan dziecka, dowiedzieć się, jak wygląda przed narodzeniem i świadomie czekać na jego przyjście na świat.

Diagnostyka prenatalna - FAQ

 1. W którym tygodniu ciąży można zrobić badania prenatalne? Kiedy się zgłosić?

  Na podstawie rekomendacji wydawanych przez PTGiP pierwsze badanie prenatalne w ciąży (USG genetyczne z testem PAPP-A+B-HCGfree) należy wykonać pomiędzy 11+1 a 14+1 tygodniem ciąży. Kolejne badania są wykonywane: pomiędzy 18. a 22. tygodniem ciąży i pomiędzy 28. a 32. tygodniem ciąży.

 2. Ile trwa pierwsze badanie prenatalne?

  Przeciętnie badania diagnostyczne prenatalne trwają około 30 minut w przypadku pojedynczej ciąży i około 40 minut w przypadku mnogiej. Ostateczny czas badania zależy od wielu czynników, więc może się także znacznie wydłużyć lub przy sprzyjającym ułożeniu płodu = być krótszy.

 3. Jak się przygotować do badania prenatalnego?

  Nieinwazyjne badania prenatalne nie wymagają większych przygotowań. Przed badaniem USG specjalista może zalecić wypełnienie lub opróżnienie pęcherza moczowego. Te zalecenia są indywidualne. Zasadniczo wystarczy przyjść w wygodnym ubiorze i z dobrym nastawieniem, by badanie przebiegło jak najbardziej komfortowo.

 4. Czy badania prenatalne są obowiązkowe w 2022?

  Na podstawie wytycznych PTGiP, badania USG I, II i III trymestru są obowiązkowym elementem prowadzenia ciąży. Obowiązek rozumiany jest tutaj jako dbałość o bezpieczeństwo ciężarnej i płodu, natomiast niewykonanie badań prenatalnych nie jest objęte sankcjami prawnymi, etc.

 5. Czy w 12. tygodniu ciąży można określić płeć dziecka?

  Od 12. tygodnia ciąży można próbować określić płeć dziecka z prawdopodobieństwem około 90%.

 6. Jakich wad nie wykryje USG?

  Należy mieć świadomość, że diagnostyka prenatalna, w tym USG prenatalne nie wykrywa wszystkich wad płodu. USG genetyczne określa ryzyko wystąpienia chorób genetycznych, nie zaś występowanie samej choroby. Ewentualne niepokojące wyniki badań USG stanowią wskazania do skierowania pacjentki na inwazyjne badania prenatalne.

 7. Czym się różni USG prenatalne od innych badań USG?

  USG prenatalne czy USG genetyczne jest badaniem wykonywanym przez certyfikowanego specjalistę na wysokiej jakości sprzęcie. Badanie to ocenia konkretne parametry u płodu lub płodów, które mogą świadczyć o chorobie genetycznej lub wadach rozwojowych. Tego rodzaju badanie trwa dłużej.

Złożony temat badań prenatalnych oraz standard prowadzenia ciąży poruszamy w artykułach w sekcji BLOG. Zapraszamy do lektury!

Ginekologia

Ginekologia

Pierwsza wizyta u ginekologa dziecięcego może mieć charakter adaptacyjny i polegać na rozmowie z dojrzewającą nastolatką. Może również obejmować diagnostykę nieprawidłowości związanych np. z wadami wrodzonymi narządu rodnego, zaburzeniami dojrzewania płciowego czy pojawieniem się infekcji.

W naszym centrum znajdą Państwo ginekologów wyspecjalizowanych w zakresie ginekologii dziecięcej, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad obejmujących m.in.:

 • Badanie profilaktyczne – pierwsza wizyta u ginekologa
 • Konsultacje obejmująca diagnostykę oraz leczenie zaburzeń dojrzewania płciowego – przyspieszone i opóźnione dojrzewanie
 • Diagnostyka oraz leczenie infekcji i stanów zapalnych narządu rodnego
 • Diagnostyka chorób sromu wieku dziecięcego
 • Leczenie nawracających dolegliwości ze strony układu moczowego
 • Diagnostyka i leczenie zrostów warg sromowych
 • Diagnostyka wad wrodzonych układu rozrodczego
 • Leczenie nieprawidłowych krwawień młodocianych
 • Profilaktyczne USG narządu rodnego
 • Leczenie torbieli jajników
 • Diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania
 • Leczenie bolesnych i obfitych miesiączek
 • Antykoncepcja nastolatek
 • Prowadzenie ciąży u nastolatek
Ginekolog endokrynolog Wrocław

Ginekolog endokrynolog Wrocław

Zaburzenia o podłożu hormonalnym są jednymi z najczęściej obserwowanych w ginekologii. Wymagają wnikliwej diagnostyki oraz analizy zarówno objawów zgłaszanych przez pacjentki, jak i wyników badań laboratoryjnych. Prawidłowo postawiona diagnoza jest pierwszym krokiem do wdrożenia odpowiedniego leczenia. W Centrum Femidea pacjentki mają dostęp do lekarzy specjalistów oraz niezbędnej diagnostyki. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy Panie z Wrocławia i okolic. Zobacz, co oferujemy w zakresie ginekologii endokrynologicznej i umów się na wizytę.

Ginekolog endokrynolog - czym się zajmuje

Ginekolog endokrynolog to wysoko wyspecjalizowany lekarz, który łączy kompetencje z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii. Z punktu widzenia pacjentki to bardzo wygodne i praktyczne, że diagnozuje i leczy ją jeden specjalista.

Od czego jest endokrynologia ginekologiczna? Mówiąc najprościej - dziedzina ta zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń hormonalnych u kobiet w każdym wieku, z naciskiem na wpływ hormonów na płodność i funkcjonowanie układu płciowego.

Ginekolog endokrynolog Wrocław prywatnie - kiedy się zgłosić?

Wizyta u ginekologa endokrynologa prywatnie nie wymaga skierowania. Jeżeli niepokoją Cię objawy z poniższej listy, to sygnał, że warto udać się na konsultację , którego specjalizacją jest endokrynologia ginekologiczna. Są nimi m.in.:

 • brak miesiączki
 • nieregularne miesiączki
 • brak miesiączki po ukończeniu 17. roku życia
 • silne bóle w czasie miesiączki i po niej, miesiączki krwotoczne
 • trądzik, nie poddający się miejscowemu leczeniu
 • nadmierne owłosienie w miejscach niespecyficznych dla kobiet
 • wypadanie włosów
 • dolegliwości związane z menopauzą
 • nadwaga lub otyłość
 • problemy z zajściem w ciążę.

Wymienione objawy mogą sygnalizować choroby takie jak:

 • endometrioza
 • niepłodność
 • zespół policystycznych jajników,
 • zaburzenia miesiączkowania
 • zaburzenia dojrzewania
 • trądzik
 • osteoporoza
 • hirsutyzm.

Ginekologia endokrynologiczna to dziedzina medycyny, która stale się rozwija. Nowoczesne metody leczenia umożliwiają całkowite wyleczenie większości chorób w przypadku wczesnego wykrycia. Dlatego nie można bagatelizować niepokojących objawów, warto zgłosić się na wizytę u specjalisty jak najszybciej.

Endokrynologia ginekologiczna Wrocław - zakres usług

Nasza klinika endokrynologii ginekologicznej oferuje szeroki zakres usług dla pacjentek. Kompleksowa diagnostyka i leczenie obejmują:

 • Diagnostykę i leczenie nieregularnych miesiączek
 • Diagnostykę i leczenie obfitych i bolesnych miesiączek
 • Opiekę nad pacjentkami z zespołem policystycznych jajników oraz insulinoopornością
 • Opiekę nad pacjentkami z chorobami tarczycy, nadnerczy, hiperprolaktynemią
 • Diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych związanych z trądzikiem oraz nadmiernym owłosieniem
  (hirsutyzmem)
 • Prowadzenie ciąży u pacjentki z problemami endokrynologicznymi
 • Diagnostykę niepłodności
 • Stymulację owulacji
 • Leczenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego
 • Diagnostykę i opiekę nad pacjentkami z przedwczesnym wygasaniem czynności jajników (POI)
Ginekolog endokrynolog Wrocław prywatnie

Ginekolog endokrynolog - jak wygląda wizyta?

Konsultacja z ginekologiem endokrynologiem rozpoczyna się od wywiadu, podczas którego pacjentka przekazuje informacje na temat swojego stanu zdrowia i samopoczucia. Podczas pierwszej wizyty zazwyczaj, choć nie zawsze, wykonywane jest standardowe badanie ginekologiczne, a następnie lekarz wystawia skierowania na badania laboratoryjne, by na podstawie wyników można było stwierdzić, od czego trzeba zacząć proces leczenia.
Do najczęstszych badań, na które kieruje lekarz należą:

 • badanie poziomu hormonów: estrogenów, androgenów, prolaktyny, FSH, LH i wielu innych
 • morfologia krwi
 • badanie poziomu hormonów tarczycy
 • USG piersi
 • USG narządu rodnego.
 • USG tarczycy

Dobry ginekolog endokrynolog Wrocław - Femidea

Na każdym etapie życia każda z nas może otrzymać pomoc ginekologa endokrynologa i poprawić komfort swojego życia. W naszym Centrum pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy potrafią trafnie zdiagnozować i wyleczyć zaburzenia, których przyczyną są hormony. Wybierając leczenie w Naszym Centrum, pacjentka zyskuje dogodne terminy wizyt, maksymalny komfort oraz możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań w jednym miejscu.
Dlaczego my? Mamy:

 • doświadczonych, empatycznych i lubianych przez pacjentki lekarzy specjalistów
 • dogodne terminy
 • dostęp do laboratorium, w którym zbadasz hormony płciowe i inne wykładniki chorób ginekologicznych
 • transparentny, konkurencyjny cennik
 • znajdujemy się w dogodnej lokalizacji (Wrocław Śródmieście).

Każda pacjentka może liczyć na indywidualne podejście, wysłuchanie potrzeb oraz najwyższą jakość usług i sprzętu diagnostycznego. Dobry ginekolog endokrynolog, którego szukasz, jest tutaj! Zarejestruj się na wizytę, by uzyskać profesjonalną pomoc.


Spotkania z Położną

Spotkania z Położną

Spotkanie 1. OPIEKA NAD NOWORODKIEM 

czas trwania ok. 1h.

 • kąpiel noworodka
 • prawidłowe podnoszenie maluszka
 • odruchy noworodkowe fizjologiczne
 • pielęgnacja ciała dziecka
 • ubieranie i przewijanie maluszka
 • pielęgnacja pępka
 • badania przesiewowe wykonywane w szpitalu
 • informacja na temat aktualnych zaleceń dotyczących szczepień ochronnych i podaży określonych witamin

 

Spotkanie 2. PORÓD 

czas trwania ok. 1h.

 • czop śluzowy
 • skurcze przepowiadające
 • kiedy jechac do szpitala?
 • płyn owodniowy – co robić kiedy odpłyną mi wody?
 • I, II, III, IV okres porodu
 • nacięcie krocza czy pęknięcie krocza?
 • Badania konieczne do porodu
 • pozycje wertykalne
 • poród w wodzie
 • chusta rebozo i jej zastosowanie w ciązy i porodzie
 • aromaterapia w okresie okołoporodowym
 • TENS – jak stosować?

 

Spotkanie 3. POŁÓG I LAKTACJA 

czas trwania ok. 1h.

 • „plan” pologu – dlaczego warto go zrobić?
 • odchody połogowe
 • laktacja i karmienie piersią – stymulacja i stabilizacja laktacji, nawał mleczny
 • pozycje laktacyjne
 • mobilizacja blizny po cc/ nacięciu krocza
 • pomoc laktatora – czy konieczna?
 • podaz mleka modyfikowanego – kiedy?
 • sposób żywienia w połogu – na co zwrócić uwagę?

 

Spotkanie 4. WIZYTA LAKTACYJNA

czas trwania ok. 1h.

oglądanie i badanie piersi

 • ocena aktu karmienia (na wizyte najlepiej przyjśc w porze karmienia maluszka, by położna mogła zaobserwować moment przystawienia noworodka do piersi przez mamę)
 • udzielenie wskazówek i porad laktacyjnych usprawniających proces karmienia noworodka
 • nauka stosowania wybranych pozycji do karmienia dziecka
 • nauka odciągania pokarmu, udzielenie rad w zakresie przechowywania pokarmu
 •  

Spotkanie 5. WIZYTA FIZJOTERAPUTYCZNA

czas trwania ok. 1h.

 • wizyta polegająca na mobilizacji blizny po cięciu cesarskim lub nacięciu/pęknięciu krocza
 • wizyta zalecana w sytuacji objawów nietrzymania moczu
 • omówienie dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu pacjentki
 • dobranie indywidualnej metody pracy z blizną lub pracy z aparatem więzadłowo-powięziowo-mięśniowym przy nietrzymaniu moczu
 • pokaz i instruktarz samodzielnej terapii w warunkach domowych

 

Spotkanie 6. PIELUCHOWANIE WIELORAZOWE

czas trwania ok. 1h.

 • omówienie kwestii możliwości pieluchowania wielorazowego
 • wyjaśnienie celowości używania pieluszek wielorazowych
 • pokaz i instruktaż zakładania pieluch

 

Spotkanie 7. CIĘCIE CESARSKIE

czas trwania ok. 1h.

 • opcja dla pacjentek, które ze wskazań medycznych będą miały ukończoną ciążę drogą cięcia cesarskiego
 • omówienie wszelkich kwestii w związku z cięciem cesarskim
 • porady fizjoterapeutyczne względem możliwości mobilizacji blizny po cc

 

Spotkanie 8. „PLAN” PORODU

czas trwania ok. 1h.

 • rozmowa z pacjentką na temat jej wizji porodu
 • wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i pytań w zakresie przebiegu porodu 
 • pomoc w indywidualnym opracowaniu własnych zamierzeń, co do miejsca i przebiegu porodu 
 • stworzenie własnego „planu” porodu
 • omówienie kwestii możliwości medycznych placówek szpitalnych – np. dostępność anestezjologa do znieczulenia ZZO, poród w wodzie

 

 

Voucher - regulamin

Voucher - regulamin

 1. 1. Wystawcą Voucherów jest firma FEMIDEA Sp. z.o.o – ul. Słonimskiego 26/u02. 50-304 Wrocław zwana dalej Organizatorem
 2. 2. Każdy Voucher posiada indywidualne oznaczenie                                                                                     - imię i nazwisko osoby, dla której zakupiony został voucher
  - datę ważności
  - nazwę zakupionej usługi
 3. 3. Ilość Voucherów jest limitowana.
 4. 4. Voucher przeznaczony jest do jednorazowego wykorzystania.
 5. 5. Okres ważności Vouchera jest określony w treści Vouchera i nie może zostać przedłużony.
 6. 6. Voucher nie może zostać wymieniony na środki pieniężne, ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego innego niż określony w niniejszym regulaminie.
 7. 7. NIE MA możliwości ZWROTU zakupionego vouchera
 8. 8. Należy zgłosić chęć skorzystania z Vouchera przed rozpoczęciem czynności kasowych.
 9. 9. Pracownik FEMIDEA uprawniony jest  do odmówienia przyjęcia Vouchera i jego realizacji, jeżeli przedłożony Voucher budzi jego wątpliwości co do autentyczności i legalności  pochodzenia. 
 10. 10. Pracownik FEMIDEA ma prawo odmówić  przyjęcia Vouchera, jeśli minął okres jego ważności.
 11. 11. Voucher można wykorzystać tylko w jednej transakcji. 
 12. 12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za Vouchery, które zostały utracone lub uszkodzone po ich wydaniu. W razie utraty lub uszkodzenia Vouchera duplikat nie będzie wydawany.
 13. 13. W wypadku utraty, zniszczenia lub kradzieży Vouchera Klientowi nie przysługują wobec firmy żadne roszczenia.
 14. 14. Regulamin Voucherów dostępny jest do wglądu na stronie internetowej www.femidea.pl